Polkadot:
Het gezelligste winkeltje van Haarlem. Je kan er altijd terecht voor een mooie feestjurk, een tof cadeautje, oorbellen en een vrolijke zomer outfit. Het personeel staat voor je klaar, de muziek is nostalgisch, de kunst is inspirerend.Adres:
Kleine Houtstraat 11
2011 DD Haarlem
023-5310805-
Recent Posts
- Eerste zending nieuwe collectie binnen! Wel weer gezellig hoor! Bijna zin in de herfst 😘. Alle stoffen zijn biologisch of ecovero viscose, Maten S t/m XXL merken : Blutsgeschwister en Zilch.
- Zomer Sale! Check IT out! ❤️🍓🍒😍💋❤️🔥👄🏵️
- rondje door de winkel
- SeaSalt
- Kijk nou, wat een gezellig filmpje! Tante Betsy vlogster Jantine kwam langs in de winkel.
Heb jij een favoriet Polkadot Item wat je al jaren draagt? Wij doen mee aan de Groene Textielroute Haarlem.Waarom? Omdat de meeste van onze merken duurzaam , biologisch en verantwoord geproduceerd zijn. En daarbij gaan onze spullen lang mee. Er zijn klanten die items tien(tallen) jaren bezitten er nog bij mee zijn.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.