Polkadot:
Het gezelligste winkeltje van Haarlem. Je kan er altijd terecht voor een mooie feestjurk, een tof cadeautje, oorbellen en een vrolijke zomer outfit. Het personeel staat voor je klaar, de muziek is nostalgisch, de kunst is inspirerend.Adres:
Kleine Houtstraat 11
2011 DD Haarlem
023-5310805-
Recent Posts
- De geniale nieuwe kerstcollectie van Cou Cou Suzette is gearriveerd bij Polkadot! Grappige accessoires waar je de blitz mee maakt! Grote haarclips €15.-Snoepjes haarclips €9.-Snoepjes haar klemmetjes per 2 €12.-Mini haarclips €7.-Sokken €15.-Pins €11.-
- Na al een aantal weken berichten te krijgen dat Seasalt bij de douane was aangekomen, hebben we vandaag toch eindelijk een grote zending binnen uit de UK !But HELLO! Dit is natuurlijk wel crazy cosy.Alles van maat 10 t/m 18
- 🌲Flash/kerst collectie van Blutsgeswister! 🧑🎄Kijk hoe mooi! Daar kan je wel mee verschijnen op al die borrels.
- 🍄Herfst🍄We hebben een hele gave nieuwe jurk met borduursel van Queen Kerosine binnen! En een rok met bretels. Ook nieuw is het te gekke geruite pak van Bakery Ladies. En een mooi setje van Seasalt: ribrokje, blouse en wollen vestje.
- Herfst, gezellig druk hier in Haarlem. Rondje door de winkel, kijk je mee?
Leuk nieuws! Wij zijn nu ook op maandag open! Va 13 uur.
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.